• 2019-08-23
  Baltijos kelio 30-mečio minėjimas

 • 2019-07-25
  Grupės KEKSI (Latvija) koncertas

 • 2019-07-18
  Grupės GOLDEN PARAZYTH koncertas

 • 2019-07-12 ir 13
  Žemaičių festivalis PATRIA UNA

 • 2019-07-11
  Plungės kultūros centro simfoninio orkestro koncertas

 • 2019-07-06
  Giedokime savo šalies himną drauge!

 • 2019-07-04
  Kazimiero Likšos ir grupės koncertas

 • 2019-06-26
  Sigitos Dacienės karpinių paroda

 • 2019-06-23
  Rainių tragedijos paminėjimas

 • 2019-06-14,15,16
  Žemaitijos sostinės šventė

Aš toks vienas

Gyvos dainos festivalis „Aš toks vienas“ grįžta prie Germanto ežero

Rugpjūčio 5 – ąją prie Germanto ežero Telšiuose sugrįžta gyvos dainos festivalis „Aš toks vienas“. Septintąjį kartą tradiciniame ir jau miesto veidu tapusiame renginyje organizatoriai žada nepakartojamų emocijų dozę, puikų gyvos muzikos kokteilį ir nepamirštamas akimirkas.

Šiųmetė renginio idėja – skatinti sveiką gyvenseną, ugdyti sąmoningumą ir šviesti visuomenę. „Organizuodami festivalį siekiame išsaugoti jo koncepciją klausytojus džiugindami kokybiškos ir profesionalios muzikos akordais. Esame laimingi žiūrovus vėl kviesdami prie tikrąją festivalio dvasią kuriančios vietos – Germanto ežero. Koncertuos puikūs ir visiems gerai žinomi atlikėjai, vakarą ves aktorė, socialinių iniciatyvų autorė ir laidų vedėja Beata Tiškevič, mažuosius džiugins vaikų kampelis „Zuikių pieva“, bus įrengta paskaitų palapinė ŽŽT (Žaliasis Žinių Taškas),“ – sako festivalio koordinatorius Vitalijus Praspaliauskas.

Rugpjūčio 5 d. nuo 15 val. gyvos dainos festivalyje „Aš toks vienas“ veikiančiame ŽŽT paskaitas skaitys ir savo išmintį perduos žemaičių tarmės žinovas bei kalbos meistras Šiaulių universiteto studijų prorektorius doc. dr. Juozas Pabrėža, Klaipėdos universiteto dėstytojas, grupės „Jazzmaitija“ įkūrėjas, džiazo virtuozas Donatas Bukauskas, rašytoja, lietuviškų serialų scenarijų kūrėja Daiva Vaitkevičiūtė, žaliaisiais kokteiliais vaišins Telšių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Festivalyje laukia daug puikių ir visiems gerai žinomų muzikantų. Šiemet, be Telšius jau spėjusių pamėgti grupių ir atlikėjų, pirmą kartą gyvai dūgs „Kamanių šilelis“, festivalio scenoje debiutuos Vygantas ir grupė, gerų emocijų negailės „Poliarizuoti stiklai“, „Rebelheart“, „Pelenai“, viešės svečiai iš Latvijos grupė „Billy B Sonic Rockets“, į žiūrovų širdis belsis Donatas Žvirblis kartu su „Musica Libera“ ir perkusininku Viktoru Rubežu. Gyvos muzikos kokteilio sudėtį papildys po keleto metų pertraukos į festivalį sugrįžusi Ieva Narkutė, pasirodys vietiniai atlikėjai ir daugelis kitų“, – programą pristatė Telšių kultūros centro l.e.p. direktorius Linas Ulkštinas.

Organizatoriai tikisi ne tik gero oro ir skaisčiai šviečiančios saulės, bet ir gausybės puikiai nusiteikusių telšiškių ir miesto svečių, tikrosios muzikos gurmanų apgulties. Net jei gamta iškrės pokštą ir lis – susidraugausime su kaprizinga lietuviška vasara ir visi linksmai taškysimės balose, juk taip gera būti kartu per tradicinį gyvos dainos festivalį!

 

 

 

Pažintis su atlikėjais:

https://www.facebook.com/pg/astoksvienas/videos/?ref=page_internal

 

Gyvos dainos festivalio „Aš toks vienas“ ATMINTINĖ :

Vieta:

Germanto ežero pakrantė, Telšių rajonas. Koordinatės: 55.980602, 22.159337

Atvykimas:

Dviračiu. 14.40 val. iš Turgaus aikštės prie Telšių miesto seniūnijos kviečiame minti kartu. Juk minti būryje bendraminčiu su policijos palyda kur kas smagiau!

Autobusu. Neturintiems dviračių, kviečiame į festivalį atvykti viešuoju transportu.

Numatyti papildomi maršrutai vyks tokiu grafiku:

2017 m. rugpjūčio 5 d. Masčio mikrorajonas – Germantas
                   
14.30 15.50 17.06 18.06 19.22 20.30 21.15 21.51 22.30 22.45
23.16 23.33                
 

2017 m. rugpjūčio 5 d. Germantas – Telšiai

15.06 16.21 17.36 18.36 19.55 20.55 21.36 22.10 22.50 23.10
23.45 23.45 24.00              

 

Automobiliu. Atvykus automobiliu gali tekti šiek tiek paėjėti, nes automobiliai bus parkuojami link Germanto ežero vedančio kelio šalikelėje.

Atributika.

Pirmieji žiūrovai, atvykę į festivalį dovanų gaus gyvos dainos festivalio „Aš toks vienas“ programėles – kepuraites.

Arbata.

Žolininkė Adelė Karaliūnaitė sukūrė specialią festivalio „Aš toks vienas“ arbatą, kurios galėsite paragauti, įsigyti ir mėgautis ja net žiemą prisimenant festivalio akimirkas.

Kava.

Festivalio metu galėsite paragauti kelių rūšių kavos.

Maistas.

Gyvos dainos festivalis „Aš toks vienas“ yra draugiškas aplinkai, tad kviečiame būti draugiškiems ir vieniems su kitais. Į festivalį atvykite pasiruošę piknikauti: atsineškite sumuštinių, užkandžių, keptų keksiukų, sausainių ar net pyrago ir būtinai pavaišinkite ne tik draugus ar pažįstamus, bet ir šalia esančius kaimynus, juk maži dalykai daro didelius stebuklus! Dalinkimės jais! Gražiausio keksiuko, kurį įamžins oficiali festivalio fotografė Siga Photography, autorius/ė, bus apdovanoti. Laimėtojus paskelbsime „Aš toks vienas“ FACEBOOK paskyroje po renginio.

Gamta.

Turime vieną švariausių ežerų rajone, puikią Germanto pakrantę, tad pasistenkime palikti ją tokią, kokią randame (gal net kiek švaresnę). Gamtai iš mūsų tikrai nieko papildomai nereikia, todėl būkime sąmoningi. Ypač prašytume namie palikti stiklo tarą.

Melomanams.

Išskirtinai festivalyje galėsite įsigyti seniai ieškotą vinilinę plokštelę, kurios šiuo metu vis labiau populiarėja.

Parama.

Festivalio metu metant depozito tarą į specialiai pažymėtą konteinerį, paremsite beglobių gyvūnų priežiūra užsiimančios organizacijos „Telšių uodegėlė“ veiklą.