• 2019-08-23
  Baltijos kelio 30-mečio minėjimas

 • 2019-07-25
  Grupės KEKSI (Latvija) koncertas

 • 2019-07-18
  Grupės GOLDEN PARAZYTH koncertas

 • 2019-07-12 ir 13
  Žemaičių festivalis PATRIA UNA

 • 2019-07-11
  Plungės kultūros centro simfoninio orkestro koncertas

 • 2019-07-06
  Giedokime savo šalies himną drauge!

 • 2019-07-04
  Kazimiero Likšos ir grupės koncertas

 • 2019-06-26
  Sigitos Dacienės karpinių paroda

 • 2019-06-23
  Rainių tragedijos paminėjimas

 • 2019-06-14,15,16
  Žemaitijos sostinės šventė

Pasaulinės kultūros dienos proga – kvapnus kavos puodelis ir torto gabalėlis

Telšių miesto Durbės skveras šiandien pakvipo nuostabiu kavos aromatu.  Paminėti Pasaulinės kultūros dienos, pasimėgauti kavos puodeliu, paskanauti gardaus torto ir pabendrauti susirinko būrys telšiškių: valdžios atstovai, įvairių įstaigų darbuotojai, vietiniai gyventojai Renginio metu džiugino saulėtas oras ir gyvai skambanti muzika.

Paminėti savo profesinės šventės visus pakvietė Telšių kultūros centras. Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas ir mero pavaduotojas Kęstutis Gusarovas visus pasveikinti atvyko su ypatingomis dovanomis – specialiai šiai šventei pagamintu tortu, ant kurio puikavosi užrašas „Kultūra kaip kava – šildo“. Į pasaulinės kultūros dienos minėjimą atvyko beveik visi rajono seniūnai, kurių vardu pasveikino Telšių miesto seniūnas Kazys Lečkauskas ir įteikė taip pat saldžią, skanią dovaną – tortą, gėles. Prie sveikinimų prisidėjo Telšių rajono savivaldybės Turizmo ir kultūros skyriaus vedėja Eglė Macienė. Dovanų – gardžius sausainiukus su Telšių simboliu – meškutėmis – įteikė laikraščio redakcijos „Telšių žinios“ kolektyvas.

Telšių Žemaitės dramos teatro režisierė Laimutė Pocevičienė pasveikino kultūros darbuotojus su gražia švente ir visus miesto gyventojus kvietė į artėjančią premjerą „Roboto ir peteliškės istorija“. Ilgametis kultūros puoselėtojas ir globėjas, Telšių rajono savivaldybės Tarybos narys Kajetonas Šliogeris, prisidėdamas prie sveikinimų, dėkojo šventės organizatoriams ir visems susirinkusiems į šventę. Telšių kultūros centras, Karolinos Praniauskaitės biblioteka ir Žemaičių muziejus „Alka“ dalinosi artėjančių renginių meniu.

Renginio metu iškelta Taikos vėliava kaip kultūros, meno ir mokslo simbolis, vienijantis žmones. Gyvos muzikos koncertą dovanojo bardas Romualdas Miškinis. Pasaulinės kultūros dienos akcijos rėmėjai kavinė „Senamiestis“, UAB „S. Jurkus ir partneriai“ bei „Teatro kavinė“. Renginį vedė Telšių kultūros centro režisierė Agnė Jakavičiutė. Organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šventės ir linki, kad ne tik šiandien, bet visada „Kultūra kaip kava – šildytų“.

Nuotraukų galerija.

Telšių kultūros centro inf.